ARSL IK

Karsts
 
5.0 (1)
2524  
Pievienot datnes
Vērtēt
3591_mus-atbalsta-1324673130.JPG

Atrašanās vieta

Adrese:
Rīgas apkaime
Pasta indeks

Kontaktinformācija

telefona numurs
+371 26403138

 

Automašīnu diagnostikas veikšanā, esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi. Piedāvājam šādus auto diagnostikas pakalpojumus:

- Dzinēja diagnostika un remonts,

- Gaismas lukturu regulēšana,

- Kondicioniera sistēmas pārbaude un remonts,

- Stiklu elektronisko pacēlāju sistēmas remonts,

- Balstiekārtas remonts,

- Kļūdu nolasīšana un dzēšana u.c. pakalpojumus.


Kompjūterdiagnostika lieliski palīdz noteikt un laicīgi novērst bojājumus, kas visbiežāk vizuāli nemaz nav pamanāmi. Mūsdienu auto lielākoties sastāv no elektronikas, kas nodrošina precīzu sistēmas darbību un komfortablus apstākļus auto vadītājam un pasažieriem. Lai atklātu bojājumus ir jāveic diagnostika, pēc kuras rezultātiem veicam bojāto detaļu maiņu vai remontu.

Mūsu autoservisā var veikt pilnu auto apkopi no dzinēja diagnostikas līdz kapitālam remontam. Darba stacijas aprīkotas ar profesionālu un mūsdienīgu aprīkojumu. Visus darbus veic zinoši un pieredzes bagāti meistari servisa vadītajā uzraudzībā ar dubulto kontroli. Darbu izpildi un nepieciešamo detaļu sagādi kontrole servisa vadītājs.

Mums ir individuāla pieeja katra klienta un viņa auto apkalpošanā. Sniegsim Jums kvalitatīvus pakalpojumus ar garantiju par patīkamām cenām, kā arī dosim Jums padomus auto ekspluatācijas jautājumos.

Lietotāju vērtējumi

1 reviews

Kopējais vērtējums 
 
5.0
Attieksme: 
 
5.0  (1)
Kvalitāte: 
 
5.0  (1)
Cena: 
 
5.0  (1)
Ratings (the higher the better)
Attieksme:
Kvalitāte:
Cena:
Maksimālo vērtējumi likt gadījumos, kad remontdarbu izmaksas bija zemākas par iepriekš atrunāto cenu. Ka arī citi vērtēšanas kritēriji: vai cena par padarīto darbu jums likās pieņemama; vai iepriekš saskaņotais darba plāns tika izpildīts par norunāto cenu; vai bija negaidīti naudas tēriņi ārpus sastādītā plāna;
Atsauksmes detaļās
Komentāri
You will be able to upload media right after you submit your review.
Kopējais vērtējums 
 
5.0
Attieksme: 
 
5.0
Kvalitāte: 
 
5.0
Cena: 
 
5.0

ABS bloka remonts

Draugs ieteica šo autoservisu. Bija problēma ar ABS bloku. Citos servisos piedāvāja nomainīt pašu ABS bloku par ko prasīja ap 200 €. Izlēmu veikt papildus pārbaudi. Piezvanīju uz sarunāju, ka mani paņems pēc 3 dienām kas ir diezgan ātri. Citur bija jāgaida vairāk par nedēļu. Man bija pārsteigums, kad man paziņoja, ka ABS blokam nav ne vainas. Izrādījās, ka ABS devējs deva nepareizu signālu, ka rezultātā ABS sistēma atslēdzas un pārstāj strādāt.
Tika nomainīts ABS devējs un viss strādā ka iepriekš. Diagnostika + Darbs = 35 eiro + detaļa 40 eiro. Viss kopa 75 eiro.

Paldies servisa vadītājam Arturam,

Visiem iesaku.

Atsauksmes detaļās

Ieteiksiet citiem:
Apmeklēju:
Oktobris 10, 2017
Auto marka:
Toyota
Vai vērtējums bija noderīgs?