Auto ziņas

"Kreisais" autoserviss

 

Frankfurtes auto izstāde 2011 - "zaļie" koncepta auto

 

Automobiļu izstāde Frankfurtē skaitās viena no lielākajām un ietekmīgākajām pasaulē. Savos izstāžu laukumos demonstrējot jaunākos sasniegumos auto būvniecībā, dizainā un nākotnes tendences.

2007.gads Frankfurtes auto izstāde bija atspēriena punkts ekoloģisko automobiļu attīstībai vienviet savācot lielāko automobiļu sakaitu kuri darbojās no alternatīvas enerģijas avotiem.

Mazliet jums pastāstīsim par 2011.gada Frankfurtes izstādes viss spilgtākajiem auto jaunumiem no kategorijas „zaļie auto”

Lasīt tālāk ...

35% no elektromobiļu īpašniekiem beidz uztraukties par nobraukumu pēc 3 mēnešiem

Viena no lielākajām elektromobiļu problēmām ir to ierobežotā braukšanas attālums uz vienās uzlādes. Tajā laikā, kad parastie automobiļi ir ierobežoti braukšanas diapazonā ar vienu tvertni, visā pasaulē eksistē daudzas degvielas uzpildes stacijas, un pats pildījums aizņem 5-10 minūtes. 


Ja elektromobilis paliek bez uzlādes, tad vadītājam, iespējams, būs jābrauc mājās  evakuatora kabīnē. Tieši šī nepatīkama perspektīva piespiež daudzus atteikties pirkt elektromobili. Bet tie, kas taču uzdrošinājās iegādāties jaunu auto, tas piespiež nervozēt katru reizi, izbraucot no garāžas.

Lasīt tālāk ...

OSCar eO - Kas lācītim vēderā?

Elektriskas piedziņas ēras sākums rallijā.

 

Latvijas sportisti pieņēma ļoti drosmīgu lēmumu piedalīties 9000km. izturības braucienā ar auto kurā par vilces avotu kalpos elektromotors. Kā jau iepriekš tika minēts, OSCareO hibrīds būs pirmais auto ar elektrisku piedziņu, kas piedalīsies Dakāras rallijā, visprestižākais izturības rallijs Pasaulē.  Iepriekš tika paziņots, ka ir pieteikta vel viena komanda ar elektrisko piedziņu bet laika trūkumā dēļ neizdevās pabeigt savu auto  un nācās atteikt dalību. OSCar eO būs vienīgais elektrisko piedziņu grupā. Laba ziņa, ka auto ar elektrisko piedziņu tiks vērtēti atsevišķi .    

 

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas